ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ: За чий газ ми маємо платить? — Максим Голосной

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ: За чий газ ми маємо платить?

Сільський голова Єлизаветівки про безкоштовний газ для населення
18.01.2017
Показать все

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ: За чий газ ми маємо платить?

Приклад інформаційного запиту щодо встановлення права власності на газ, за який вимагають від вас сплатити кіпрські офшори «Дніпропетровськгаз» та Дніпропетровськгаз сбут»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

(Згідно ЗУ » Про доступ до публічної інформації)

Шановний П.І.Б.!

Ваша компанія начебто постачає природний газ на мою адресу, я в свою чергу уклав (чи уклала ) договір і сплачую за газ який, начебто, Ваша компанія мені продає. Для уникнення непорозумінь прошу:

  1. Надати підтвердження права власності, або будь які правоустановчі документи, які встановлюють Ваше право власності на природний газ, який ваша компанія продає мені починаючи з 2014 і по сьогоднішній день.
  2. Надати інформацію, яка підтверджує право власності або оренди, або будь яких інші правоустановчі документи, на підставі яких ваша компанія безкоштовно використовує газові труби (газорозподільну інфраструктуру) в місті, селі, селищі. (наприклад — Дніпро).  А також, інформацію про те, хто, коли і в якій кількості передавав вам газові труби у власність, чи надавав право безоплатного комерційного використання без урахування інтересів територіальної громади міста (села).  Яким чином вони у вас обліковуються та яка їх балансова вартість. Також прошу повідомити про дату взяття на баланс усіх газових магістралей нашого міста із зазначенням хто, коли і на підставі чого підписував з вашою приватною компанією від імені територіальної громади акт прийому-передачі у власність або використання газових труб нашого міста.

Відповідь надати у встановлений законом термін (5 днів, робоча неділя).

дата       підпис

Джерело: Maxim Golosnoy

Читати також: Відсьогодні я не сплачую за газ або палкий «привіт» кіпрським офшорам