А ЙДІТЬ ВИ ВСІ РАЗОМ З СВОЇМ ЗАКОНОМ САМІ ЗНАЄТЕ КУДИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ: За чий газ ми маємо платить?
27.01.2017
Максим Голосной: Незаконная добыча песка на территории Елизаветовки приостановлена
16.11.2017
Показати всі

А ЙДІТЬ ВИ ВСІ РАЗОМ З СВОЇМ ЗАКОНОМ САМІ ЗНАЄТЕ КУДИ

… подумав губернатор та наказав продовжити незаконно добувати пісок.

Більш за все #комадна_резниченко вирішила протягнути питання піску по мовчазній згоді (не обговоривши разом з екологами всі можливі негативні наслідки промислової добичі піску на території Єлизаветівської сільради за межами населеного пункту). Нагадаємо, що 18.10.2017 спливає термін розгляду місцевою радою питання погодження дозволу на геодезичну розвідку для розробки надр обласному комунальному підприємству. Саме таку інформацію повідомило нам джерело з Петриківської РДА на умовах анонімності.

За отриманою інформацією 12.10.2017 року до керівництва Петриківського району зателефонували з області та наказали не збирати позачергову сесію Петриківської райради (згідно регламенту у виняткових випадках, в найкоротший термін її можуть скликати голова місцевої РДА, та голова місцевої РАЙРАДИ).

ТІ ХТО МАЮТЬ ВЛАДУ І ПРАГНУТЬ ГРОШЕЙ , ЗАВЖДИ ІГНОРУЮТЬ ЛЮДЕЙ

Схоже, так сталось і на цей раз. Ті, хто слідкував за “піщаними” перипетіями пам’ятають, що ДЕРЖГЕОНАДРА запропонував взяти до уваги думку місцевої територіальної громади. Замість діалогу нам пропонують в кращих традиціях “ЕРИ ЗОЛОТОГО БАТОНА” банальний ігнор ситуації в цілому. Ось Вам і команда реформаторів.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про місцеві державні адміністрації

Стаття 2. Основні завдання місцевих державних адміністрацій

Місцеві державні адміністрації в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечують:

1) виконання Конституції, законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;

2) законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян;

3) виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин – також програм їх національно-культурного розвитку;

4) взаємодію з органами місцевого самоврядування;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *