Сюрприз для газовщиков из Елизаветовки
28.04.2017
Голова села Єлизаветівка вимагає СБУ змусити податкову виконувати свої обов’язки
04.08.2018

Суд відклав розгляд газового питання села Єлизаветівка на невизначений термін

Справа стосується безкоштовного споживання газу селом протягом 2-х років та позову, який, у зв’язку з цим, подано кіпрською газопостачальною компанією “ДніпропетровськГазСбут” з метою стягнення “заборгованості” сільської ради за  поставлений газ.

Касаційна скарга, подана головою села Максимом Голосним в КГС Касаційний господарський суд весною 2018 року, не розглянута. До скарги входять копії документів, які доводять, що договір між «ДніпропетровськГазЗбутом» та сільською радою Єлизаветівки на постачання газу скінчив свою дію в кінці 2015 року і не був продовжений.

Тобто, вже в січні 2016 року газ було надано без будь-яких правових підстав, за позадоговірними відносинами. А відсутність укладеного договору не дозволяє «ДніпропетровськГазЗбуту» постачати газ – отже, постачання не мало місце! До того ж, «ДніпропетровськГазЗбут» в суді не зміг підтвердити податковим обліком нанесені збитки.
Апеляція була подана після того, як суд першої інстанції виніс рішення на користь «ДніпропетровськГазЗбут» з явними порушеннями – суд вийшов за межі позову. Було стягнуто більшу суму, ніж зазначена сума в позовних вимогах, та й отримувач коштів також був визначено судом самостійно.

Всі необхідні матеріали для повторного розгляду справи були передані до суду ще 19 березня. Але на кінець липня й досі немає інформації щодо дати наступного засідання.

Схоже на те, що хтось зацікавлений в тому, щоб справа взагалі зникла…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *